UX vs. zákaznická péče, nehažte zákazníkům klacky pod nohy

Dne 26. 5. 2017 jsem měl tu čest přednášet na konferenci SupportDay na téma UX vs. zákaznická péče. Pro účastníky konference jsem si přichystal překvapení. Od pořadatele Mária Roženského jsem si vyžádal seznam účastníků, jejichž zákaznickou péči jsem následně testoval. Některé výsledky jsou vidět v prezentaci. Doufám, že pro vás bude přednáška přínosná, a některé věci co nejdříve zapracujete do praxe. 

Přednáška je rozděleně do 4 částí:

  • Web a jak pracovat s kontakty
  • Livechat
  • E-mailing a rychlý pohled na konzistenci dat
  • Získávání zpětné vazby a jak prakticky na to

Kvasnička Jan

 

Kategorie: Uncategorized | Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Kvasnička Jan

Autor článku se zabývá testováním použitelnosti, zvyšováním konverzních poměrů, návrhem webových aplikací, mentoringem projektů nebo služeb, monetizací a marketingem.

Podobné články

7 komentáře v článku “UX vs. zákaznická péče, nehažte zákazníkům klacky pod nohy” Komentáře jsou DOFOLLOW

  1. Pingback: UX vs. zákaznická péče, nehažte zákazníkům klacky pod nohy – RSS ze světa

  2. Veľmi detailná prednáška. Skutočne tam vidím mnoho užitočných rád, ktoré sa dajú aplikovať i do iných sfér ako je len “support” sféra.

  3. S tím osobním přístupem souhlasím, leckdy i drobnosti mohou ovlivnit procházení uživatelů na webu, zaujetí a celkový dojem. Hrajeme si s tím hodně u detailů produktů a změny se vyplácí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge