Nová tvář a nové možnosti služby Linkmonitor

Možná už si někteří z Vás všimli, že služba Linkmonitor prošla mnohými změnami. Linkmonitor je služba, která je v podstatě trh internetové reklamy a těší stále většímu počtu uživatelů, což má za následek mnohem větší výběr jak pro inzerenty, tak pro poptávající. Můžete zde:

 • nakupovat, prodávat nebo vyměňovat odkazy,
 • nakupovat a prodávat sociální reklamy (Facebook, Twitter),
 • je zde evidence prodejů s velice užitečnou funkcí: připomenutí na email,
 • můžete zde nakupovat nebo prodávat bannerové plochy, články a mnoho dalšího,
 • nově také můžete prodávat nebo kupovat webové stránky,
 • a spoustu dalších užitečných funkcí.

Linkmonitor

Pro koho je systém primárně určen?

Systém  je především určen pro majitelé webových stránek, stránek na sociálních sítích a jiných online projektů, kteří pracují s reklamou. Linkmonitor doporučuji všem, kteří chtějí své online projekty začít monetizovat, nebo dále propagovat. V takovém případě se jedná o ideální nástroj, který je placen paušálně a za opravdu nízkou cenu. Když to porovnám například s fórem WebTrh, kde za jednu nabídku služeb zaplatím více jak za tarif Silver, tak to už něco znamená, jelikož v systému Linkmonitor si jich mohu vystavit za měsíc kolik chci. Navíc nikomu neplatíte provizi za zprostředkování prodeje, což je další obrovský výhoda.

Co je nového?

Majitel služby František Szabó velice usilovně pracoval s uživateli této služby a zapisoval si veškeré jejich poznámky a hodnocení. Na základě těchto poznámek se snažil systém vylepšovat, ale bylo jich tolik, že se rozhodl pro kompletní přestavbu systému. František mě oslovil, abych se podílel na této přestavbě. Celá přestavba začala analýzou použitelnosti všech částí systému. Byly zjištěny nedostatky v ovládání a byla navržena nová struktura. V rámci této analýzy byl navržen layout a design, který je nyní pro lepší orientaci stejný jak v administrační části, tak navenek na webu, což v minulé verzi nebylo. Tím se celkově zpřehlednilo používání systému. Design byl navržen tak, aby se v systému pohodlně orientoval jak starší člověk, tak mladá generace. Pokud máte jakkoliv připomínky, klidně je napište do komentářů, rád si je přečtu a zapracuji na nich.

Nové tarify

Společně s novým systémem přišli také nové tarify. Systém můžete využívat i Zdarma, ale funkcionalita je omezená. Doporučován je tarif Silver, který obsahuje všechny funkce, kromě posledních dvou implementovaných, kterými jsou nákup a prodej webů.Tyto funkce jsou pouze v tarifu Gold. Jak vidíte, ceny jsou za tuto službu nastaveny opravdu hodně nízko.

Linkmonitor - tarify

Affiliate program

Pro ty, kteří využívají Linkmonitor a chtěli by společně s ním vydělat, je implementován affiliate program. V administraci v položce Nastavení naleznete Affiliate, kde je umístěn Váš ref link. Výše provize se také mění. Nyní to bude 50% z objednávky jednoho tarifu, což je opravdu super nabídka. Navíc cookies platí 60 dní.

Linkmonitor myslí na své uživatele

Pro uživatele, kteří mají placený tarif, připravil síť partnerů, se kterou spolupracuje a tito partneři nabízí své služby se slevou. Nová nabídka se týká těchto partnerů:

Dále můžete využít partnery, se kterými Linkmonitor spolupracuje již delší dobu:

 • sleva 25% na webhosting nebo VPS od společnosti WEDOS
 • sleva 10% na veškeré SEO služby a internetový marketing od Včeliště
 • 20 zásilek zdarma od Zásilkovna.cz
 • sleva 20% na služby projektu PoradceDomen
 • sleva 33% na fakturační online systém Fakturing

Závěrem

Jak se Vám líbí nové zpracování a ostatní novinky služby Linkmonitor? Prosím o jakékoliv poznámky nebo připomínky do komentářů, děkuji.

 

Kvasnička Jan

Autor článku se zabývá testováním použitelnosti, zvyšováním konverzních poměrů, návrhem webových aplikací, mentoringem projektů nebo služeb, monetizací a marketingem.

Podobné články

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge