Ohlédnutí za 4 měsíci blogování

Dnes jsou to právě 4 měsíce ode dne, kdy jsem napsal svůj první post na blog. Od té doby se na blogu hodně věcí upravilo, změnilo a především jsem se snažil získat co nejvíce informací o tom, jak mít blog co nejpřehlednější pro čtenáře. Postupně bych chtěl blog ještě upravovat, a proto také píši tento post, abych díky Vám zjistil, co je zde špatně nebo co je potřeba.

Nejčastější připomínky na tento blog

Co se týče nových prvků, tak už jsem byl upozorněn na absenci pole pro vyhledávání, widgetu s nejčtenějšími články a také chybí bio o autorovi přehledně v pravém panelu nahoře (nevím, zda je opravdu nutné, když mám bio pod každým článkem). Také jsem byl upozorněn na jazyk, jelikož mám ještě stále některé prvky v angličtině. Tyto všechny možnosti nyní zvažuji a budu rád, pokud k nim napíšete nějaké připomínky, děkuji.

Nejčtenější články za poslední 4 měsíce

Můj nejčtenější článek je jednoznačně Vyhodnocení dotazníku „Zamyšlení začínajícího blogera“, který má již 19,736 views, jen si nejsem jist, zda je toto číslo z WP Views úplně správné. Mezi další nejčtenější články patří:

Co mi blogování dalo nebo vzalo? 

Blog je perfektní příležitost pro vyjádření svých vlastních názorů nebo připomínek, pokud Vám nestačí 140 znaků na Twitteru. Snažím se také vytvářet dotazníky a jejich vyhodnocení, abych mohl dát lepší a relevantnější informace při své práci, na školení nebo vědět, co je třeba změnit, jako v případě blogování. Kolikrát vytvoření článků, především dotazníků, zabere opravdu hodně času, ale výsledek většinou stál za to. Blogování mě baví a je to forma odreagování. Navíc jsem se díky tomu o trochu zlepšil v češtině a dávám si větší pozor i při psaní emailů a další dokumentů. Hold icq mě po stránce češtiny „degenerovalo“. Také jsem díky blogu poznal nové lidi a přidal si jejich blogy do čtečky. Každý den si tak rozšiřuji své obzory, což je jen dobře.

Jaký máte názor na tento blog?

Mám na Vás několik otázek:

 • Chybí Vám zde nějaké pluginy?
 • Čte se Vám tento blog dobře, nebo máte nějaké výhrady?
 • Je zde vyloženě něco, co Vám zde chybí nebo je špatně?

Jakékoliv poznámky nebo připomínky prosím pište do komentářů, moc Vám děkuji. Určitě budu brát v potaz každou připomínku.

Závěrem

Chtěl bych poděkovat všem za podporu při blogování a za aktivní komentování. Není nic lepšího, než když vidíte, že na Váš článek někdo odkázal, sdílel jej na sociálních sítích nebo jej okomentoval. Budu rád za jakékoliv připomínky k tomuto blogu v komentářích, moc všem děkuji.

 

Kvasnička Jan

Autor článku se zabývá testováním použitelnosti, zvyšováním konverzních poměrů, návrhem webových aplikací, mentoringem projektů nebo služeb, monetizací a marketingem.

Podobné články

18 komentáře v článku “Ohlédnutí za 4 měsíci blogování” Komentáře jsou DOFOLLOW

 1. Ahoj. Velice rád tvůj blog navštěvuji (mám ho ve čtečce) a určitě mi zde nic konkrétního nechybí.
  Jenom vždy když dočtu článek, tak mě na konci trochu ruší vyskakující okno “Mohlo by vás zajímat”. Osobně toto okno nějak automaticky ignoruji – možná bannerová slepota, protože to na mě působí jako vyskakovací reklama. Pokud chci další články, které mě zajímají, od toho máš správně plugin na podobné články pod textem.
  Ale je to jen můj názor, možná jsem jediný :)
  Jinak hodně štěstí do dalších měsíců blogování.
  Jirka recently posted..Můj první affiliate web – čím začít?My Profile

 2. Tvůj blog je super, ani bych neřekl, že jsou mu “jen” 4 měsíce, já budu za dva dny “slavit” 1 rok. No taky nepublikuji tak často, ale jsem spokojen, mám tam články které mají i 2500 přečtení, takže to určitě smysl má a jak píšeš, komentáře většinou potěší nejvíc. No pořeju ti tedy další minimálně 4 roky s vzrůstající tendencí :-)
  Josef P. recently posted..Hosting, domény, společnosti, ceny a detaily na jednom místěMy Profile

 3. No tak to jsem taky myslel, že bloguješ déle! Možná se od tebe taky nechám “nahlodat”, jako tě “nahlodal” Frances :-D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge