Personalizace – velká zbraň, která se může otočit proti vám

Dne 17.10.2015 jsem měl tu čest přednášet na konferenci Shopcamp, která podle mě patří letos, stejně jako loni, opravdu k nejlepším u nás. Přednášející se předháněli v tom, kdo podá nejlepší výkon a obsah přednášek byl hodně praktický. Mé téma se týkalo personaliazce, která se u nás ještě nevyužívá tak, jak by mohla. Přitom o každém návštěvníkovi dokážeme zjistit hodně informací. Jen se s nimi naučit pracovat. Možností personalizace je opravdu hodně, není to jen párování produktů a jejich doporučování. Přímo pro přednášku jsem si připravil praktické ukázky, jak lze personalizaci využít.

Budu moc rád, pokud mi napíšete vaše názory a zkušenosti s personalizací, co se vám líbí nebo co plánujete. Stále je to u nás obor, který je v plenkách a do budoucna to bude opravdu velká zbraň, nejen pro ecommcerce.

 

Video z přednášky


Slide z přednášky

Další videa ze shopcampu

 

Kvasnička Jan

Autor článku se zabývá testováním použitelnosti, zvyšováním konverzních poměrů, návrhem webových aplikací, mentoringem projektů nebo služeb, monetizací a marketingem.

Podobné články

6 komentáře v článku “Personalizace – velká zbraň, která se může otočit proti vám” Komentáře jsou DOFOLLOW

  1. Pingback: Personalizace – velká zbraň, která se může otočit proti vám | RSS ze světa

  2. Skvelé video, veľa mi dalo. Môj osobný názor na personalizáciu je že to je výborná vec, ale čo sa mi nepáči tak to je personalizácia použitá s remarketingom … proste niečo si iba tak pozerám a úplne bez toho aby som mala záujem nakupovať a potom ma ešte pár týždňov prenasledujú dané produkty cez adsense a facebook reklamy úplne všade.

  3. Výborná přednáška, příště bych se přimlouval za nějakou prezentaci na téma testovací nástroje, který vybrat a jak měřit, případně nějaké postřehy přímo z nástrojl na A/B testing, heatmapy a měření výkonosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge