Affiliate partneři pozor: Email Academy Premium vypadá jako zlatý grál

Dne 17.2.2013 rozeslal David Kirš newsletter s emailem, které odhalil jeho nový kurz: Email Academy Premium (EAP). Na tomto odkaze: http://affiliate.emailacademy.cz/lp/ najdete veškeré informace o tom, jak bude kurz probíhat a jaké jsou zde podmínky pro affiliate partnery. Na naše poměry v ČR jsou to nejlepší podmínky, jaké kdy byly. EAP startuje 11.3.2013, je tedy ještě čas si vše pořádně připravit. Cena za kurz je stanovena na 5 700 Kč a provize pro partnery je 2 500 Kč.

Vzdělávací kurz pro affiliate partnery

Zapojit se nyní může opravdu každý, jelikož součástí EAP je program Affiliate mastery, jehož hodnota je 1 490 Kč. Tato cena je pro běžný trh. Pro ty, kteří budou propagovat EAP, bude cena 99 Kč. Jsem moc zvědav na obsah tohoto kurzu a jeho zpracování.

Odměny pro nejlepší partnery

Navíc nejlepší partneři budou odměněni dárky v hodnotě 1 milión, což je také velice dobrá motivace:

 • 1. místo: Aston Martin V8 Vantage na rok, včetně paliva
 • 2. místo: Dva týdny v páru v Thajsku s kapesným v hodnotě 200 000 Kč
 • 3. místo: Týden v páru v New Yorku s kapesným v hodnotě 150 000 Kč
 • 4. místo: 27″ iMac
 • 5. místo: Canon EOS 60D SET 33
 • 6. místo: 13″ MacBook Pro retina display
 • 7. místo: 11″ MacBook Air
 • 8. místo: Asus Padfone 2 64GB
 • 9. místo: iPhone 5 32GB
 • 10. místo: iPad 64GB 3G
 • 11. místo: Samsung Galaxy Note 10.1
 • 12. místo: iPad mini
 • 13-20 místo: Roční členství v Online Academy Clubu

Prvních 10 nejlepších také získá luxusní all-inclusive víkend v hotelu Kempinski ve Vysokých Tatrách společně s Davidovým týmem.

Průběh Email Academy Premium

 • 11.3 – Video 1
 • 14.3 – Video 2
 • 18.3 – Video 3
 • 21.3 – Zahájení prodeje
 • 25.3 – Webinář
 • 26.3 – Webcast
 • 27.3 – Ukončení prodeje

Shrnutí

Jsem opravdu hodně zvědav, jak se k tomuto kurzu postaví affiliate partneři a na kolika blozích a magazínech bude Email Academy Premium vidět :) Motivace je zde opravdu velká. Také jsem hodně zvědavý na negativní reakce a různé pohledy na tento kurz, jaké jsme mohli sledovat například u Miliónového impéria. Jelikož sám Email marketing aktivně využívám, tak si kurz nejspíše zakoupím a budu tak mít možnost jej porovnat s EA2, který jsem nedávno opětovně prošel. Už se těším na video, kde bude předán Aston Martin V8 Vantage, který se ve videu: http://affiliate.emailacademy.cz/lp/ opravdu vyjímá a na české poměry je to nevídaná cena v rámci infoproduktů.

Email Academy Premium

Co říkáte na podmínky pro affiliate partnery? Jak se Vám líbí hlavní cena? Kdo z Vás se zapojí jako affiliate partner?

 

Kvasnička Jan

Autor článku se zabývá testováním použitelnosti, zvyšováním konverzních poměrů, návrhem webových aplikací, mentoringem projektů nebo služeb, monetizací a marketingem.

Podobné články

5 komentáře v článku “Affiliate partneři pozor: Email Academy Premium vypadá jako zlatý grál” Komentáře jsou DOFOLLOW

 1. Dobrý den,

  přiznám se, že vždy, když vidím výraz “svatý grál”, zbystřím, protože zkušenost v mém vlastním oboru (obchodování na burze) mě přesvědčila, že za slibem svatého grálu se zpravidla skrývá cosi nekalého či přinejmenším podezřelého.

  Každopádně pokládáte zajímavé otázky, pokusím se odpovědět dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

  Co říkáte na podmínky pro affiliate partnery?

  Nelíbí se mi minimálně 2 věci. Předpokládám (D.K. to tvrdí v tom videu), že podmínkou vstupu do systému je zaplacení 99 Kč za školení. Nuže, v “obchodních podmínkách” se praví, že D.K. si vyhrazuje právo kdykoli jakkoli změnit podmínky té spolupráce (takže – mimochodem řečeno – zapomeňte na Aston Martin atd., pokud si celý projekt na tyhlety “dárky” nevydělá). Přičemž partner má v takovém případě právo od spolupráce odstoupit. Fajn – ale není tam ani slovo o vrácení toho vstupního poplatku, takže opravdu, ale opravdu nepředpokládám, že by D.K. po případné změně podmínek svým nespokojeným affilům ten poplatek hodlal vracet. Druhá věc, která se mi nelíbí, je to, že v těch podmínkách jsem se dočetl o “podpartnerech”, tj. o druhé úrovni celého systému. Jde tedy spíše o multi-level marketing než o affiliate program (se všemi notoricky známými nevýhodami MLM pro “partnery”) a přijde mi neseriózní, že na to D.K. jasně neupozornil hned v úvodu.

  Jak se Vám líbí hlavní cena?

  Vůbec se mi nelíbí. (Teda né že by to nebyl pohledný vůz, ale nehodil by se mi.) Auto už mám, je stále relativně nové a další nepotřebuju. Respektive uvažuji o tom, že nahradím svůj hatchback (mimochodem, má 150 koní a “papírovou” maximálku 210 Km/h, což mi opravdu stačí) kombíkem, protože se nám nedávno narodilo miminko a věcí k převážení tak docela dost přibylo. Pošilhávám po Toyotě Avensis nebo třeba po nějakém Volvu. Takže kupé s malým kufrem je fakt to poslední, po čem toužím. A jelikož manželka nemá řidičák, dvě auta v rodině nepotřebuju.

  Kdo z Vás se zapojí jako affiliate partner?

  Já ne. A to jednak kvůli výše uvedeným pro mě nepřijatelným věcem a jednak kvůli tomu, že bych nemohl s čistým svědomím doporučovat ten samotný produkt. A pro mě má moje čisté svědomí absolutní, nevyčíslitelnou hodnotu. Podle mě rady typu “nejdřív pomáhejte, pak prodávejte” (a nevěřím, že D.K. v té placené části vytáhne nějaké principiálně jiné teze) jsou dostupné zdarma a nevidím důvod, proč by za ně měl kdokoli cokoli platit.

  Takže abych to shrnul. Nemyslím si, že by byl pan Kirš vyloženě zlý člověk. Nicméně pustil se na tenký led. Je to jen moje spekulace a vlastně bych si přál, abych se mýlil, ale myslím si, že D.K. je natolik inteligentní, aby si uvědomoval, že ten jeho kurz nemá moc velkou hodnotu, respektive že vůbec není tak unikátní, jak se tváří, a že podruhé se už asi mnoho lidí nalákat nenechá, a tak aspoň vybírá poplatky od affilů. Zajímalo by mě, zda si sám uvědomuje, že mu dost reálně hrozí ztráta dobré pověsti, až si všichni ti jeho “affilové”, kteří mu pošlou těch 99 Kč a pak nezískají žádného zákazníka, na svých blozích postěžují… A zničení dobré pověsti je hodně, hodně drahá záležitost – nota bene u info-podnikatele.

 2. Affil je sice silně motivační, ale potom co vidím výsledky email akademie to nikomu doporučovat nehodlám. Produkce dalších spamerů tu opradvdu není potřeba a že jich po jeho první mozkové masáži bylo až až. Mimochodem, stačí se při důrazné žádosti o odstranění emaillové adresy pozeptat, jestli náhodou dotyčný nebyl na email akademii, hodně lidí si stále myslí, že takhle se to dělá správně. Přejmenoval bych to na spamer academie.
  Josef P. recently posted..Chystáte se koupit doménu na aukčních serverech jako je DaukceMy Profile

 3. Coby affiliate manažerka EmailAcademy Premium bych ráda uvedla některé věci na pravou míru.
  Zaplacení 99 Kč není podmínkou vstupu do systému, je to jen nabídka vstupu do vzdělávací sekce Affiliate Mastery. Když se do provizního systému pro EmailAcademy(zdarma) zaregistrujete, nakonec zjistíte, že jsme se rozhodli s poskytnutím Affiliate Mastery partnerům ještě trochu jinak :)
  Zaregistrovat se jako affiliate partner může každý, jedinou podmínkou je, že souhlasí s obchodními podmínkami. Nic se za to samozřejmě neplatí.
  Dárky i provize partneři dostanou bez ohledu na výsledek projektu, stejně jako tomu bylo ve všech předchozích kampaních. Tentokrát navíc chceme udělat z předávání cen i video.
  Affiliate propagace není o tom, že necháte makat ostatní za vás. Je to o win-win partnerství. Propagujete, když někoho přivedete, dostanete za to provizi, když ne, nedostanete. Funguje to tak všude na světě už roky.
  A nakonec k samotné EmailAcademy – Email Academy je právě o tom, jak nedělat spam, jak díky e-mailu budovat důvěru, předávat hodnotné informace a jak neprodávat, ale přitahovat zákazníky… O tom, jak budovat databázi a pak díky ní dělat marketign. Opět to není ve světě žádná novinka.

  • to S.M.
   Díky za upřesnění a omlouvám se tedy za tu dezinformaci s povinným vstupním poplatkem – zřejmě jsem to (z toho videa) špatně pochopil.
   Jednostupňový affiliate program je jasná win-win situace, s tím souhlasím. Nicméně přidávání dalších “levelů” (tj. MLM) už mi tak moc win-win nepřipadá. MLM by fungoval za předpokladu neomezeného trhu, což se ovšem míjí s realitou… Just my opinion ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge